Beschrijving
Ubiquiti UniFi® AC Adapter 210W (UACC-Adapter-AC-210W)
Externe 54V-voedingsadapter van 210W voor UniFi PoE-switches
De Ubiquiti UniFi® AC Adapter 210W is de officiële externe voedingsadapter van UniFi® voor een aantal compacte UniFi® PoE-switches. De adapter levert 210W bij 54V DC, genoeg vermogen voor de switch zelf en de PoE-apparaten die hij voedt. Dankzij de universele ingang van 100–240V AC en een standaard C14-netaansluiting is de adapter wereldwijd inzetbaar, en kun jij hem eenvoudig aansluiten op een stopcontact, PDU of UPS. De adapter is geschikt voor wandmontage, zodat hij netjes uit het zicht blijft. Ideaal als vervangende of extra adapter voor onder meer de USW-Ultra-210W, USW-Flex-2.5G-8-PoE en USW-Pro-Max-16-PoE.
Eigenschappen UniFi AC Adapter 210W:
- Uitgangsvermogen: 210W bij 54V DC
- Ingangsspanning: 100–240V AC
- Netaansluiting: C14-inlet
- DC-stekker: 5,5 x 2,1 x 11,5 mm
- DC-kabel: 1,5 m, 16AWG (UL11353)
- Geschikt voor wandmontage
- Behuizing van polycarbonaat
- Afmetingen: 190 x 86 x 26 mm
- Gewicht: 1,2 kg
- Bedrijfstemperatuur: 0 tot 40 °C, luchtvochtigheid 10 tot 90% (niet-condenserend)
- Compatibel met: USW-Ultra, USW-Flex-2.5G-8-PoE, USW-Pro-Max-16-PoE en UDB-Switch
Beheer en installatie
De adapter heeft geen configuratie of beheer nodig. Sluit de DC-stekker aan op de voedingsingang van jouw compatibele UniFi-switch, en verbind de C14-netaansluiting met een stopcontact via een netsnoer met C13-connector. Bevestig de adapter eventueel aan de wand, zodat kabels en adapter netjes uit het zicht blijven. Wil jij ook jouw switch beschermen tegen stroomuitval? Dankzij de C14-aansluiting sluit jij de adapter met een C13-C14-kabel rechtstreeks aan op een UPS met C13-uitgangen, zoals de UniFi® UPS Tower. Gebruik de adapter uitsluitend voor de genoemde compatibele switches: hij levert 54V DC via een veelgebruikte stekkermaat. Op apparaten die een lagere spanning verwachten, kan dat onherstelbare schade veroorzaken.
Voor wie is de AC Adapter 210W geschikt?
- Eigenaren van een compatibele UniFi-switch: vervang een defecte adapter snel met het originele Ubiquiti-exemplaar.
- Gebruikers van de USW-Ultra-serie: voed jouw switch lokaal via het stopcontact in plaats van via PoE-in.
- Installateurs en IT-dienstverleners: houd een reserve-adapter op voorraad, zodat een defecte voeding niet tot langdurige uitval leidt.
- MKB: combineer de adapter met een UPS voor een compacte, beschermde PoE-opstelling.
Advies: controleer vooraf of jouw switch in de compatibiliteitslijst staat, zoals de USW-Ultra of UDB-Switch. Gebruik bij voorkeur een origineel Ubiquiti-exemplaar: een universele adapter van een ander merk heeft vaak niet de juiste combinatie van spanning, vermogen en stekker, wat tot instabiliteit of schade kan leiden. Voor de beste bescherming van jouw netwerk sluit jij de adapter aan op een UPS, zoals de UniFi UPS Tower.
Wat zit er in de verpakking?
- Ubiquiti UniFi AC Adapter 210W (UACC-Adapter-AC-210W)
- Wandmontage
- Handleiding














