Beschrijving
Ubiquiti UniFi® Access G4 Doorbell Power Supply (UVC-G4-Doorbell-PS)
Voed jouw G4 Doorbell via een 20V AC-adapter, zonder bestaande transformator te gebruiken
Niet elke voordeur heeft een goed functionerende of voldoende krachtige transformator achter de bestaande beldraad. De UVC-G4-Doorbell-PS biedt dan een alternatief. Deze voedingsadapter heeft een 6 meter lange voedingskabel waarmee jij de UniFi G4 Doorbell rechtstreeks kan aansluiten op een standaard stopcontact. De voedingskabel is voorzien van vork-aansluitingen waarmee jij eenvoudig de kabel op de bestaande beldraad-aansluitpunten van de deurbel aansluit.
Eigenschappen UniFi® Access G4 Doorbell Voedingsadapter:
- Kabellengte van 6 meter tussen stopcontact en deurbel
- Aansluiting op een standaard stopcontact (230V AC, 60Hz, max. 1A)
- Uitgang: 20V AC, 0,7A
- Spade-aansluitingen aan de deurbelzijde
- Kabelmantel van polycarbonaat, wit
- Werktemperatuur van -10 tot 40°C, luchtvochtigheid 0-95% niet-condenserend
- Gewicht: 496 gram
Beheer en installatie
De adapter zelf vereist geen configuratie en jij verbindt de vork-aansluitingen met de voedingsaansluitingen van de G4 Doorbell en steekt de stekker in een nabijgelegen stopcontact. De deurbel zelf beheer jij vervolgens via de UniFi Protect-app, waar jij meldingen, opnames en tweeweg-audio instelt. Deze adapter is vooral relevant wanneer de bestaande transformator achter de beldraad niet voldoende vermogen levert voor de gelijktijdige videostreaming, infraroodverlichting en audiofunctie van de deurbel, of wanneer jij de deurbel los van het bestaande beltransformatorcircuit wilt voeden.
Voor wie is de UniFi® Access G4 Doorbell Voedingsadapter geschikt?
- Particulieren met een verouderde of te zwakke beltransformator: woningen waar de bestaande bekabeling onvoldoende vermogen levert voor de G4 Doorbell.
- Installateurs bij twijfel over de bestaande bedrading: een betrouwbaar alternatief wanneer de kwaliteit of capaciteit van bestaande beldraad onzeker is.
- Netwerkbeheerders die voedingsproblemen willen voorkomen: het isoleren van de deurbelvoeding van een overbelaste of onbetrouwbare transformator.
Advies: heb jij een recent geïnstalleerde, krachtige transformator die voldoet aan de voedingseisen van de G4 Doorbell, dan is deze adapter niet per se nodig. Twijfel jij aan de capaciteit van jouw bestaande bedrading, dan is deze adapter een eenvoudige en betrouwbare oplossing.
Let op: deze adapter is specifiek voor de reguliere G4 Doorbell. Voor de G4 Doorbell Pro gebruik jij in plaats daarvan de UACC-Adapter-DBAC, die een ander (USB-C, 5V DC) aansluitsysteem gebruikt.
Wat zit er in de verpakking?
- Ubiquiti UniFi® Access G4 Doorbell Power Supply (UVC-G4-Doorbell-PS)
- Handleiding






