Ubiquiti UniFi RJ45 Dust Cover

Tijdelijk niet op voorraad

Ubiquiti UniFi RJ45 Dust Cover

Met de Ubiquiti UniFi RJ45 Dust Cover (UACC-RJ45-Cover) bescherm jij jouw ongebruikte RJ45 ethernetpoorten effectief tegen stof en vuil. Deze covers zijn speciaal ontworpen voor RJ45-aansluitingen en zorgen voor een veilige én nette afwerking van jouw UniFi® of andere netwerkapparatuur. De verpakkingseenheid is 24 stuks.

Excl BTW:  18,14
Incl BTW:  21,95

Uitverkocht

Schrijf je in op de wachtlijst om een e-mail te ontvangen wanneer dit product beschikbaar komt

SKU: UACC-RJ45-Cover Categorieën: , Merk:
  • Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
  • 14 dagen bedenktermijn
  • Gratis retouren
  • Persoonlijk en professioneel advies
  • 10+ jaar ervaring

  UBCenter is Kiyoh gecertificeerd

Veilig betalen met:

Plus- en minpunten

  • Eenvoudige installatie en verwijdering
  • Beschermt ongebruikte ethernet-poorten tegen stof en vuil
  • Uniforme esthetiek met UniFi-rek montageapparatuur

Beschrijving

Ubiquiti UniFi RJ45 Dust Cover

De Ubiquiti UniFi RJ45 Dust Cover (UACC-RJ45-Cover) zijn plastic inzetstukken welke jouw ongebruikte RJ45-poorten beschermen tegen stof en vuil. Open RJ45-poorten trekken snel stof en vuil aan, zeker in serverruimtes en netwerkracks. Deze covers sluiten de poorten af wanneer ze niet in gebruik zijn en verlengen daarmee de levensduur van jouw netwerkapparatuur. Ze voorkomen storingen en behouden de professionele uitstraling van jouw installatie.

Eigenschappen UniFi® RJ45 Dust Cover:

  • Eenvoudig te installeren en te verwijderen
  • Beschermt ongebruikte RJ45 poorten tegen stof, vuil en fysieke schade
  • Uniforme esthetiek met UniFi-rek montageapparatuur
  • Gemaakt van duurzaam polycarbonaat

Vernuftig ontwerp met optimaal resultaat

De RJ45 Dust Covers hebben een compact formaat en door het toegepaste flexibele materiaal zijn de covers, zonder enig gereedschap, eenvoudig te installeren. De covers sluiten precies aan op de standaard RJ45-poorten, waardoor ze de poort beschermen tegen stof en vuil. Doordat vuil en stof minder goed jouw apparatuur binnen kan dringen wordt jouw apparatuur ook fysiek beter beschermd wat resulteert in minder storingen en een langere levensduur. De covers zijn dan niet alleen inzetbaar voor jouw UniFi® netwerkapparatuur, maar ook apparatuur van andere merken welke ongebruikte RJ45-poorten hebben.

Wat zit er in de verpakking?

  • [24] Ubiquiti UniFi RJ45 Dust Cover (UACC-RJ45-Cover)

Aanvullende informatie

Algemeen
00.00.00
Overzicht
07.04.00