Beschrijving
Ubiquiti UniFi® Switch Pro XG Aggregation (USW-Pro-XG-Aggregation)
32-poorts 25G SFP28 Layer 3 aggregatieswitch met 1,6 Tbps switching capaciteit
De Ubiquiti UniFi® Switch Pro XG Aggregation is een high-capacity Layer 3 aggregatieswitch met [32] 25G SFP28 poorten, ontworpen om als centraal backbone-knooppunt te fungeren tussen jouw access-switches, servers en core-netwerk. Met een switching capaciteit van 1,6 Tbps, een non-blocking doorvoer van 800 Gbps en een forwarding rate van 1,2 Bpps controleer jij moeiteloos het verkeer van tientallen 10G- en 25G-uplinks, zonder bottlenecks. Elke poort ondersteunt 25G, 10G of 1G, wat flexibiliteit biedt bij het aansluiten van uiteenlopende switches en apparatuur.
Eigenschappen Ubiquiti UniFi® Switch Pro XG Aggregation:
- [32] 25G SFP28 poorten (25G/10G/1G)
- Switching capaciteit: 1,6 Tbps, non-blocking doorvoer: 800 Gbps
- Forwarding rate: 1,2 Bpps
- Layer 3: inter-VLAN routing, statische routing, DHCP server & relay
- 512 IPv4 statische routes, 32.000 MAC-adressen
- Redundantie: DC Power Backup-ready (via optionele USP-RPS)
- Etherlightingâ„¢ poortstatus-indicatie en 1,3-inch touchscreen met AR-ondersteund beheer
- Afmetingen: 442,4 x 43,7 x 480 mm (1U rackmount, full-depth)
Beheer en installatie
De Ubiquiti UniFi® Switch Pro XG Aggregation is eenvoudig te beheren via de UniFi® Network Controller Software, zowel lokaal als via de cloud, samen met de rest van jouw UniFi®-netwerk. Dankzij de full-depth 1U-behuizing installeer jij de switch in een standaard 19-inch serverkast. Let op: houd wel rekening met de grotere inbouwdiepte (480mm) vergeleken met een reguliere 1U-switch.
Voor wie is de UniFi Switch Pro XG Aggregation geschikt?
De Ubiquiti UniFi® Switch Pro XG Aggregation is o.a. geschikt voor:
- Grote campus-, enterprise- en datacenternetwerken, die een centrale, high-capacity aggregatielaag nodig hebben
- Netwerkbeheerders die meerdere 10G/25G accessswitches willen consolideren, bijvoorbeeld de USW-Pro-XG-48-PoE, op één krachtig backbone-knooppunt
- Server-naar-server communicatie en storage fabrics, dankzij de zeer hoge non-blocking doorvoer
- Multi-building campussen die redundante glasvezelverbindingen tussen distributiepunten nodig hebben
Advies: combineer deze switch met een of meerdere USW-Pro-XG-48-PoE-switches voor een volledige, hoge-capaciteit netwerkarchitectuur. Zoek jij juist 100G QSFP28-uplinks of nog hogere poortdichtheid, kijk dan naar de ECS-Aggregation.
Wat zit er in de verpakking?
- Ubiquiti UniFi® Switch Pro XG Aggregation (USW-Pro-XG-Aggregation)
- Stroomkabel
- Rackmontage-accessoires
- Handleiding









