Ubiquiti UniFi Switch Aggregation

Tijdelijk niet op voorraad

Fanless 10G SFP+ 160 Gbps Aggregation Switch

De Ubiquiti UniFi® Aggregation Switch (USW-Aggregation) is een fanless 10G SFP+ aggregatieswitch met 160 Gbps switching capaciteit voor backbone-verbindingen met een hoge bandbreedte

Excl BTW:  252,44
Incl BTW:  305,45

Uitverkocht

Schrijf je in op de wachtlijst om een e-mail te ontvangen wanneer dit product beschikbaar komt

SKU: USW-Aggregation Categorieën: , , Tag: Merk:
  • Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
  • 14 dagen bedenktermijn
  • Gratis retouren
  • Persoonlijk en professioneel advies
  • 10+ jaar ervaring

  UBCenter is Kiyoh gecertificeerd

Veilig betalen met:

Plus- en minpunten

  • [8] 10G SFP+ poorten (10G/1G) voor fiber- of DAC-uplinks
  • Switching capaciteit: 160 Gbps, non-blocking doorvoer: 80 Gbps
  • Volledig fanless, stil en met 1,3-inch kleuren touchscreen
  • Compact 1U-formaat, ook geschikt voor kleinere serverkasten
  • Geen PoE-budget: dit is een pure aggregatieswitch, geen accesslaag-switch

Beschrijving

Ubiquiti UniFi® Switch Aggregation (USW-Aggregation)

Compacte 8-poorts 10G SFP+ aggregatieswitch voor backbone-verbindingen met een hoge bandbreedte

De USW-Aggregation is een volledig managed Layer 2-switch met [8] 10G SFP+ poorten, speciaal ontworpen om als aggregatiepunt te fungeren tussen jouw switches en router of core-switch. Met een switching capaciteit van 160 Gbps en een non-blocking doorvoer van 80 Gbps verwerkt de switch moeiteloos meerdere 10G-links tegelijk, met een forwarding rate van 119 Mpps. Doordat het apparaat volledig fanless is, blijft het geruisloos werken en maakt het een ideaal apparaat voor kantoorruimtes of kleinere serverkasten waar een luidruchtige switch niet gewenst is.

Eigenschappen Ubiquiti UniFi® Switch Aggregation:

  • 8x 10G SFP+ poorten (10G/1G)
  • Switching capaciteit: 160 Gbps
  • Non-blocking doorvoer: 80 Gbps
  • Forwarding rate: 119 Mpps
  • Ondersteuning tot 1.000 VLAN’s
  • 1,3-inch LCM kleuren touchscreen met systeem- en verbindingsinformatie
  • Fanless, geruisloos ontwerp
  • Afmetingen: 442 x 120 x 43,7 mm (1U rekmontage)

Voor wie is de UniFi Switch Aggregation geschikt?

De USW-Aggregation is geen accesslaag-switch voor eindapparaten, maar een gerichte oplossing voor het aggregatie- of backbone-gedeelte van jouw netwerk. De USW-Aggregation is met name interessant voor:

  • Netwerkbeheerders die meerdere access switches willen bundelen op een centraal 10G SFP+ knooppunt, bijvoorbeeld richting een core-switch of router zoals de UDM Pro Max of UDM-Beast
  • Omgevingen met glasvezel- of DAC-backbones tussen verdiepingen, gebouwen of serverkasten, waar uitsluitend 10G SFP+ connectiviteit nodig is
  • MKB-bedrijven die hun netwerk stapsgewijs opschalen naar 10G, zonder direct te investeren in een grotere Layer 3-aggregatieswitch
  • Ruimtes waar geluid een rol speelt, dankzij het volledig fanless ontwerp — geschikt voor kantoren of kleinere technische ruimtes zonder aparte serverruimte
  • Redundante of LACP-gebundelde uplinks, bijvoorbeeld voor high-availability verbindingen tussen switches

Advies: deze switch heeft geen PoE ondersteuning en ook geen Layer 3-functionaliteit (zoals inter-VLAN routing of statische routing). Heb jij dat wel nodig, kijk dan naar de USW-Pro-Aggregation, die dezelfde poortdichtheid combineert met Layer 3-routing en hogere capaciteit.

Eenvoudig en intuïtief beheer

De Ubiquiti UniFi Switch Aggregation is eenvoudig te beheren via de UniFi® Network Controller Software. Met dit gratis softwareplatform monitor en configureer jij de switch, zowel lokaal als via de cloud, samen met de rest van jouw UniFi®-netwerk.

Installatie en configuratie

Dankzij het compacte 1U-formaat en de meegeleverde montagebeugels installeer jij de USW-Aggregation eenvoudig in een standaard 19-inch serverkast. Het 1,3-inch touchscreen aan de voorzijde geeft direct inzicht in poortstatus en verbindingen, ook zonder de controller software te hoeven openen.

Wat zit er in de verpakking?

  • Ubiquiti UniFi® Switch Aggregation (USW-Aggregation)
  • [2] Rackmontagebeugels
  • [8] Beugelschroeven (M4)
  • [4] Kooimoeren (#10-32)
  • [4] Montageschroeven (M3)
  • Netsnoer
  • Handleiding

Aanvullende informatie

Algemeen
00.00.00
Prestaties
02.00.01
Switching capaciteit

Totale Non-Blocking Doorvoer

Verwerkingssnelheid

Ondersteunende VLANs

Grootte MAC-adrestabel

Pakketbuffergrootte

Toegangscontrolelijst (ACL)

,

Layer 2 Functionaliteit
02.00.03
LACP Poortaggregatie

STP & RSTP

Geavanceerde IGMP-configuratie (Querier, Fast Leave, Routerpoort)

IGMP Snooping

802.1X Verificatie

MAC gebaseerde ACL's en apparaatisolatie

DHCP Snooping en bewaking

Uitgangslimiet

Datatransport beheer

Stormbeheer

Multicast en broadcast snelheidsbeperking

MAC Adresblokkering

IP gebaseerde ACL's en netwerkisolatie

MAC Filtering

Poort isolatie

Poort spiegeling

Jumbo Frames

LLDP-MED

Spraak VLAN

Lus bescherming

Virtuele Netwerk Overschrijving (VNO)

Hardware
02.00.04
Max. stroomverbruik

Voedingsmethode

Voeding

Spanningsbereik

Beheerinterface

Warmteafvoer

Behuizingsmateriaal

Bevestigingsmateriaal

Ondersteunde rackdiepte

LCM-display

ESD/EMP beveiliging

,

Omgevingstemperatuur

Max. luchtvochtigheid

NDAA conform

Certificeringen

Software
02.00.06